Martin Semerád – jednatel firmy

kurz: Business Storytelling

„Kurz nám lektoři ušili přímo na míru. Chtěli jsme se zaměřit na důvěrný vztah s klientem. Jak zjistit jeho potřeby a jak postavit dobrý příběh, který nám takový vztah pomůže navázat. A ti, kdo se účastnili, si chtěli z kurzu odnést maximum, atmosféra byla uvolněná a všichni si dovedou představit jeho využití v praxi.“

avast

Lucie Kessnerová – Training and Development Specialist

kurz: Umění sebevědomé prezentace

Konečně to pravé zážitkové školení. Efektivně využitý čas od začátku až do konce plný nových prožitků, inspirace i zábavy. Moc děkuji a těším se na další spolupráci!

QC 200x100

Ing. Iva Prokopová – ředitelka a jednatelka společnosti

kurz: Komunikační statusy

Rádio Černá Hora - Dlouhodobý trénink improvizace pro moderátory

Honza Řičař – moderátor Rádia Černá Hora

kurz na míru: Dlouhodobý trénink improvizace pro moderátory

Jan Slabý – Vedoucí úseku HR

kurzy: Lektorské dovednosti a Prezentační dovednosti

“Celý program krásně šlapal a bavil nás, i proto jsme odvedli kus práce. K tomu samozřejmě velmi pomohla také lektorka, která vybrala tvůrčí prostředí, ve kterém vytvořila a udržovala příjemnou přátelskou atmosféru a účastníci se cítili komfortně. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli praktické techniky i samotné prezentace, včetně zpětných vazeb. Každý účastníků si odnesl svoje poznatky a tipy pro praktické využití. I proto, že jsem s Improvision měl skvělou zkušenost z minulosti, jsem je opět využil jako partnera pro zlepšování prezentačních dovedností, znovu nezklamali, a já se těším na další spolupráci.“

 

ceska sporitelna logo

Martina Salwenderová – Team leader

kurz: Prezentační dovednosti

“Děkuji za vynikající školení. Nikdy jsem nezažila školení vedené tak odlehčenou formou. Ani jednou jsem se nenudila, podání bylo excelentní, netradiční a poučné. Rozhodně mohu jen doporučit. Díky Vám dostalo školení úplně jiný rozměr.”

Partners 200x100

Petra Marková, manažerka, která je ve finančním poradenství již 13 let

kurz: Komunikační statusy

“S lidmi ze společnosti Improvision jsem se setkala v rámci naší firemní teambuildingové akce, kde nás velmi příjemně překvapili. Zahráli si s námi různé komunikační hry, rozptýlili naší pozornost a my se naučili poznávat, jak se různí lidé projevují a co nám svojí neverbální komunikací říkají. Bylo to pro mě skvělé osvěžující školení, které jsem už dlouho nezažila a všem jej doporučuji.”