Nabídka workshopů

Základem našich kurzů je práce s principy aplikované divadelní improvizace.
Ta zapojuje hlavu, pocity i tělo, a proto je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak se učit.

Tlaky – tahy – vztahy

Vezměte 5 lidí, se kterými trávíte denně nejvíce času. Zprůměrujte to a jste to Vy. To je dokázáno a mohou za to z velké míry tzv. zrcadlové neurony, které způsobují, že zčásti napodobujeme chování lidí kolem nás. Místo, kde trávíme s lidmi hodně času, je práce. Jsme přesvědčeni, že vztahy v práci jsou klíčem k tomu, aby člověk byl v práci rád a mohl žít spokojenější život. Kvalitní vztahy s sebou nesou i kvalitnější práci.

Tento kurz přinese

Features Title

Features Title

Features Title

Prezentační show

Taky jste možná viděli spoustu prezentací, kdy měl řečník všechno sladěné podle prezentačních pravidel. A ono to nefungovalo. A pak přišel na pódium někdo, kdo o vystupování na pódiu nevěděl nic a byl boží. Přesvědčivý a magnetický. Dostal vás. Jak to?

Vtip je v tom, že v prvním případě bylo prezentováno NĚCO a ve druhém člověk prezentoval SEBE. A skrze SEBE můžete ukazovat světu téměř COKOLIV. Jste autentičtí, a tím je vaše prezentace zpravidla velice přitažlivá pro publikum.

Tento kurz přinese

Features Title

Features Title

Features Title

Komunikační hry

Nelze nekomunikovat. A každá komunikace je vždycky trochu hra. Proto pracujeme s technikami, které vás naučí tuhle hru hrát. Správně vyjádřit to, co máme v hlavě. Tak, abychom měli v souladu slova, emoce a celé tělo.

Na tomto workshopu budeme pracovat s takzvanými “komunikačními statusy”. Jejich pochopení vede účastníky k sebevědomější a autentičtější komunikaci. Také k rychlejším reakcím a k získání pozornosti.

Vhodné pro týmy 6 – 20 lidí všude tam, kde ke své práci potřebujete komunikaci s klienty.

Tento kurz přinese

Features Title

Features Title

Features Title

Bav se imprem

„Nejen prací živ jest člověk.“ Přivezeme vám Improshow, při které se budete bavit. Zahrajeme vám skvělé improvizované divadlo přímo na vaše témata.

Hned po show si budete moct na krátkém workshopu vyzkoušet, jak a co trénují improvizátoři. Impro je skvělá příležitost, jak se vzájemně poznat v novém světle, jak adaptovat nováčky do týmu, jak zažít něco netradičního třeba na firemním večírku nebo konferenci.

Dokonce umíme připravit show, kde představíme váš nový produkt nebo oživíme prostory, které potřebujete ukázat veřejnosti.

Tento kurz přinese

Features Title

Features Title

Features Title

Kontakty

ANDREA MOLIČOVÁ

dotazy ke kurzům

+420 723 627 790

TOMÁŠ JIREČEK

dotazy ke kurzům

+420 732 419 345

KAREL TELECKÝ

objednávky

+420 723 743 760

Který workshop byste rádi?

Facebook

TĚŠÍME SE NA VÁS

my_jsme_Improvision_white_300